Měřený trénink – Tiché údolí, 28.4.2021

Sprint A 7 kontrol
1 8517320 Kryštof J. 4:19
2 2029192 Lukáš 04:52 (+0:33)
3 7209448 majda 05:43 (+1:24)
4 2000574 Anička 06:12 (+1:53)
5 7205037 Eliáš 06:30 (+2:11)
6 2103774 Alma îî 06:35 (+2:16)
7 8517320 Josefka #9 06:38 (+2:19)
8 2129252 Filip 06:46 (+2:27)
9 2029218 Vasek #5 07:02 (+2:43)
10 2419924 Terka Čel 07:13 (+2:54)
11 8517320 Bětka 07:16 (+2:57)
12 232535 Linda 07:35 (+3:16)
13 2129252 Vojta cermak 08:00 (+3:41)
14 8008277 jitka 08:01 (+3:42)
15 2181308 Berta 08:23 (+4:04)
16 2103774 Adam fiser îî 08:55 (+4:36)
17 2103238 Adélka 10:05 (+5:46)
18 7205037 Kryštof 11:48 (+7:29)
19 2181308 Petr #2 13:04 (+8:45)
20 232535 Petr a Markétka 16:31 (+12:12)
2103238 Fanda #4 DISK
2419943 Kačka #5 DISK
Sprint B 5 kontrol
1 2029192 Lukas #4 5:24
2 8517320 Kačka Č 5:24
3 7209448 majda 05:33 (+0:09)
4 8109422 eliska 05:47 (+0:23)
5 2129252 Filip 07:11 (+1:47)
6 2029218 Vasek #4 07:38 (+2:14)
7 2000574 linda 07:44 (+2:20)
8 2181308 Petr panek #3 08:04 (+2:40)
9 2419924 Terka cel #2 08:35 (+3:11)
10 2103774 Alma 08:44 (+3:20)
11 8517320 betka 08:46 (+3:22)
12 2419943 Kačka Čel. 09:37 (+4:13)
13 2103774 adam îî 09:40 (+4:16)
14 2000574 Kryštof 10:15 (+4:51)
15 7205037 Eliáš 10:39 (+5:15)
16 2129252 vojta 11:41 (+6:17)
17 7205037 Anička #7 12:23 (+6:59)
18 8008277 Kamil #5 12:48 (+7:24)
19 2181308 Petr panek 13:51 (+8:27)
20 232535 oskarek 14:57 (+9:33)

Měřený trénink – Tiché údolí, 21.4.2021

Výsledky měřeného tréninku – Tiché Údolí 21.4.2021

A
1 Patrik #2 0:55
2 Kačka Cerm. 00:58 (+0:03)
3 Simon #3 01:00 (+0:05)
4 Eliska 01:01 (+0:06)
5 Lukas #3 01:04 (+0:09)
= Vasek #3 01:04 (+0:09)
= Tina 01:04 (+0:09)
8 Kamil #3 01:06 (+0:11)
9 2420033 H.S.H. Sport s.r #5 01:07 (+0:12)
10 H 01:15 (+0:20)
= Anička #3 01:15 (+0:20)
12 Filip 01:16 (+0:21)
13 Klarka 01:18 (+0:23)
14 Daniela 01:20 (+0:25)
15 Nela 01:24 (+0:29)
16 Alma 01:34 (+0:39)
17 Vojta 01:41 (+0:46)
= Kačka Čel. #3 01:41 (+0:46)
19 Petr 01:49 (+0:54)
20 Betka #3 01:51 (+0:56)
21 Berta 01:59 (+1:04)
22 Oskar #3 02:48 (+1:53)
23 Adelka 02:53 (+1:58)
24 Natalka 03:14 (+2:19)
25 Simon a Nela 07:28 (+6:33)
Elias #3 DISK
Elias #4 DISK
Josefka #3 DISK
B
1 Patrik 1:02
2 H 01:06 (+0:04)
3 Simon #2 01:07 (+0:05)
= Eliska 01:07 (+0:05)
= Kačka Cerm. 01:07 (+0:05)
6 Lukas #2 01:09 (+0:07)
= Kamil 01:09 (+0:07)
8 2420033 H.S.H. Sport s.r #4 01:12 (+0:10)
9 Fanda #2 01:20 (+0:18)
10 Klarka #2 01:21 (+0:19)
11 Filip 01:25 (+0:23)
= Vasek #2 01:25 (+0:23)
13 Kačka Čel. #2 01:26 (+0:24)
14 Anička 01:28 (+0:26)
15 Berta 01:29 (+0:27)
16 Alma #2 01:32 (+0:30)
17 2420033 H.S.H. Sport s.r #2 01:33 (+0:31)
18 Petr #2 01:36 (+0:34)
19 Betka 01:44 (+0:42)
20 Elias 01:51 (+0:49)
21 Vojta 02:02 (+1:00)
22 Nela 02:28 (+1:26)
23 Adelka 02:38 (+1:36)
24 Oskar 02:57 (+1:55)
25 Nela 07:55 (+6:53)
Josefka DNF
C
1 Patrik #3 0:39
2 H 00:41 (+0:02)
= Eliska 00:41 (+0:02)
4 Kačka Cerm. 00:45 (+0:06)
5 Simon 00:49 (+0:10)
6 Lukas 00:50 (+0:11)
7 Klarka #3 00:52 (+0:13)
8 2420033 H.S.H. Sport s.r #3 00:55 (+0:16)
= Vasek 00:55 (+0:16)
10 Kamil #2 00:56 (+0:17)
= Daniela 00:56 (+0:17)
12 Filip 00:58 (+0:19)
13 Berta 00:59 (+0:20)
= Anička #2 00:59 (+0:20)
15 Betka 01:02 (+0:23)
= Kačka Čel. 01:02 (+0:23)
17 Alma #3 01:05 (+0:26)
18 Fanda 01:06 (+0:27)
= Nela 01:06 (+0:27)
20 Petr #3 01:10 (+0:31)
21 Vojta 01:33 (+0:54)
22 Josefka #2 02:08 (+1:29)
23 Natalka 02:25 (+1:46)
24 Oskar #2 02:42 (+2:03)
25 Simon a Nela #2 04:04 (+3:25)
Elias #2 DISK
Adelka DISK

Měřený trénink – Tiché údolí, 14.4.2021

Součástí středečního tréninku byla orienťácká hra – sprint 3×3 kontroly.

Výsledky zde:

Trať B
1 Patrik #2 0:46
2 Honza V. 00:52 (+0:06)
3 Alca #2 00:55 (+0:09)
4 Lukas 01:02 (+0:16)
= Kacka #2 01:02 (+0:16)
6 Vašek 01:04 (+0:18)
7 Kamil 01:11 (+0:25)
8 Petr #2 01:13 (+0:27)
9 Anicka 01:14 (+0:28)
= Klarka 01:14 (+0:28)
11 Berta #2 01:18 (+0:32)
12 Flip 01:23 (+0:37)
13 Elias #3 01:26 (+0:40)
14 Kacka #2 01:30 (+0:44)
15 Adam 01:32 (+0:46)
16 Vojta 01:41 (+0:55)
17 Šimon 01:42 (+0:56)
18 Adelka 01:54 (+1:08)
19 Oskar 02:00 (+1:14)
Trať C
1 Patrik #3 0:59
2 Šimon #3 01:17 (+0:18)
= Vašek #4 01:17 (+0:18)
4 Lukas 01:18 (+0:19)
5 Kacka 01:22 (+0:23)
6 Alca #3 01:25 (+0:26)
7 Klarka #3 01:26 (+0:27)
8 Vašek #3 01:29 (+0:30)
9 Kacka #3 01:31 (+0:32)
10 Anicka #3 01:33 (+0:34)
11 Daniela 01:36 (+0:37)
12 Filip 01:41 (+0:42)
13 Berta #3 01:42 (+0:43)
14 Adam #2 02:02 (+1:03)
15 Vojta #3 02:18 (+1:19)
16 Elias 02:29 (+1:30)
17 Petr 02:31 (+1:32)
18 Adelka 02:36 (+1:37)
19 Oskar 03:56 (+2:57)
Trať D
1 Patrik 1:03
2 Lukas 01:15 (+0:12)
3 Kamil #2 01:29 (+0:26)
4 Vašek #2 01:30 (+0:27)
5 Alca 01:31 (+0:28)
6 Klarka #2 01:32 (+0:29)
7 Daniela 01:42 (+0:39)
8 Filip 01:45 (+0:42)
9 Anicka #2 01:48 (+0:45)
10 Adam #3 01:55 (+0:52)
11 Petr #3 02:02 (+0:59)
12 Berta 02:06 (+1:03)
13 Kacka 02:08 (+1:05)
14 Adelka 02:27 (+1:24)
15 Oskar 02:31 (+1:28)
16 Vojta #2 02:36 (+1:33)
17 Elias #4 02:44 (+1:41)
Šimon #2 DISK