Přebor škol v orientačním běhu, 10. 5. 2016, Kladno

krajské kolo pro Prahu a středočeský kraj

 

Novinky

19. 5. - do celostátního finále postoupily tyto pražské školy: DH7+DH9: Gymnázium Opatov, Gymnázium Nový PORG, DS+HS: Gymnázium Jana Keplera, Křesťanské gymnázium, Gymnázium Budějovická a tyto středočeské školy: DH7+DH9: Gymnázium Karla Čapka v Dobříši, DS+HS: Gymnázium Kladno. Žádáme všechny postoupivší školy, aby do 22. 5. potvrdily svou účast Pavlovi Vinšovi (email: pavel.vins@zaket.cz). Všem školám děkujeme za účast a postoupivším přejeme úspěch v celostátním finále.
- rozhodnutí o postupu do celostátního finále (DOC, PDF)
- fotky ze závodu od Anety Geislerové
- ztráty a nálezy: černé triko s dlouhým rukávem, velikost S, nápis "mažoretky KVĚTINKY T.J. SOKOL Kladno", červenomodrá kšiltovka se štítkem WANTED a modrobílá kostkovaná kšiltovka. Kontakt: Pavel Vinš, pavel.vins@zaket.cz, 604 266 113
10. 5. - závod je za námi, děkujeme Všem za opravdu velmi hojnou účast (cílem prošlo 362 závodníků) a doufáme, že se Vám závod líbil. Během závodu bohužel došlo ke zcizení 4 kontrol (34, 35, 37 a 38), což hrubě poškodilo regulérnost závodu. Z tohoto důvodu hlavní rozhodčí zrušil kategorie, kterých se tento problém týkal: P-D5, P-D7, P-DS, P-H9, P-HS, S-D5, S-D7, S-DS, S-H9 a S-HS. Ze stejného důvodu se tyto kategorie nevyhlašovaly a ani nebyly zahrnuty do celkového hodnocení škol. Tento incident nás velice mrzí, omlouváme se za něj a doufáme, že se již nebude v budoucnu opakovat. Můžete se podívat na: výsledky jednotlivců (nezrušené kategorie), výsledky jednotlivců (zrušené kategorie), výsledky škol (bez zrušených kategorií), výsledky škol (včetně zrušených kategorií). Výsledky zrušených kategorií jednotlivců a škol berte s rezervou a pouze jako informativní.
8. 5. - byly zveřejněny pokyny (DOC, PDF, HTML)
- startovky byly drobně aktualizovány o několik změn
7. 5. - přihlášky byly ukončeny (seznam přihlášených škol). Na závod se přihlásilo 405 závodníků.
- byly zveřejněny startovky: kategorie, školy
4. 5. - termín přihlášek vypršel. V termínu se přihlásily necelé čtyři stovky závodníků. Můžete se podívat na aktuální seznam přihlášených škol.
- pokud se někdo nestačil přihlásit, má stále šanci (ač je po termínu), přihlašovací formulář je stále otevřen
27. 4. - přišly další přihlášky (seznam přihlášených škol)
- spolupořadatelem krajského kola přeboru škol se stal atletický oddíl AC TEPO Kladno
18. 4. - přišly první přihlášky (seznam přihlášených škol)
24. 3. - zveřejněn rozpis (DOC, PDF) a spuštěny přihlášky
21. 11. - web spuštěn