Přebor škol v orientačním běhu, 12. 5. 2015, Praha

krajské kolo pro Prahu a středočeský kraj

 

Novinky

17. 6. - fotky ze závodu od Milana Paukerta
21. 5. - ztráty a nálezy: růžová kšiltovka s obrázkem okřídleného srdíčka, k vyzvednutí po dohodě u Pavla Vinše (kontakt viz rozpis závodu)
13. 5. - vítězné týmy kategorií D7+H7+D9+H9 a DS+HS (z Prahy v této kategorii dokonce první dva týmy - díky dobrým výsledkům z předchozích finále) si vybojovaly právo startu v celostátním finále v Ostravě. Prosíme týmy, kterých se to týká, aby během týdne (do 22. 5.) potvrdili svou účast na email: nemeckova@email.cz. V případě, že do Ostravy nepojedou, vyzveme k účasti další družstva v pořadí. Bylo by ale dobré, kdyby Prahu a střední Čechy reprezentovali Ti nejlepší, protože dobrým výkonem (umístění do 6. místa) mohou vybojovat zdvojenou účast na příští rok, kdy je celostátní finále v Praze!
12. 5. - děkujeme Všem za hojnou účast (350 závodníků) a doufáme, že se Vám závody líbily. Můžete se podívat na výsledky: jednotlivci, školy.
- fotky ze závodu od Jáji Němečkové. Rádi sem dáme i další odkazy na fotky (pokud nám je zašlete), případně do tohoto alba zařadíme fotky další (ale prosíme o výběr nejlepších fotek, max. 3 - 4 ks od jednotlivých fotografů). Tyto jednotlivé fotky můžete zasílat na email: nemeckova@email.cz. Díky!
8. 5. - byly zveřejněny startovky: kategorie, školy
7. 5. - přihlášky byly ukončeny (seznam přihlášených škol). Přihlášeno je téměř 400 závodníků.
- byly zveřejněny pokyny (PDF, DOC) a plánek shromaždiště
6. 5. - řádný termín přihlášek vypršel (seznam přihlášených škol). Pokud se někteří nestačili přihlásit, mají stále šanci, přihlášky jsou stále otevřené.
4. 5. - přišly další přihlášky (seznam přihlášených škol)
3. 5. - seznam přihlášených škol byl zaktualizován
1. 5. - seznam přihlášených škol byl zaktualizován
29. 4. - byl zveřejněn seznam přihlášených škol
27. 4. - přišla další přihláška (ZŠ Kostelec nad Černými lesy)
20. 4. - přišly první přihlášky (ZŠ Mazurská Praha, Křesťanské gymnázium Praha)
6. 3. - zveřejněn rozpis (DOC, PDF) a spuštěny přihlášky
28. 2. - web spuštěn