Díky moc všem za účast a za to, že jste se vrátili živí a zdraví. Snad se Vám to aspoň trošku líbilo. Můžete se podívat na výsledky. Případné nesrovnalosti, prosím, hlaste obratem, díky. Děkuju moc ochotným pomocníkům (Markovi, Kláře, Jitce, Lubošovi a Milošovi) bez kterých by se pořádalo o poznání hůře. Taktéž děkuju OK Roztoky za zapůjčení kleští a krabiček, Lanďákovi za půjčení reflexů a Žaketu za podporu a skvělý tisk.

Mapa byla letos rozdělená na 4 části (částečně se překrývající v oblasti startu/cíle). Všechny části byly zrcadlově převrácené (2 části byly převrácené horizontálně, 2 vertikálně). Společně na jedné straně papíru byla vždy jedna část s vertikálním převrácením a jedna část s horizontálním. Jinak s mapou nebylo hýbáno.

Mapy: upravená (první strana), upravená (druhá strana), normální.

Několik mizerných fotek ze závodu a z příprav.

Máte-li chuť se s ostatními podělit o zážitky, dejte vědět. Rád je zveřejním. Pokud se Vám něco ne/líbilo můžete se ozvat též. Když vše klapne, tak by další Večerník mohl proběhnout 17. 12. 2017. Pěkné svátky!

Pokyny (upřesnění informací z rozpisu)

Shromaždiště:
jídelna školy (vstup hlavním vchodem). Chovejte se zde, prosím, slušně, bahno a špínu netahejte dovnitř, WC k dispozici.
Zákaz vstupu v botech s hřeby!
Prezentace:
mezi 16,15 a 17,00 (hlaste, prosím, případné změny)
Bezpečnost:
celý závod probíhá na sídlišti a v městské zástavbě za neomezeného provozu. Prosím, dávejte na sebe pozor. Zejména pokud budete překonávat komunikace s auty. Auto má vždycky přednost! V mapě jsou vyznačené nadchody a podchody přes nejfrekventovanější komunikace kudy se lze bezpečně dostat na druhou stranu. Prosím, využívejte je. Je mi jasné, že to v závodním adrenalinu bude asi vypadat trošku jinak, v zásadě je jedno kudy komunikaci překonáte (ani to nebudu nijak zakazovat), hlavně dávejte pozor! Má to být hlavně zábava ...
Start:
kolem 17,00 (hned po skončení prezentace), hromadný, v místě shromaždiště (před školou). Asi to bude trošku maso (je Vás víc než 100), ale zase to bude více kontaktní. :-) Start je v mapě označen tradičně trojúhelníkem.
Cíl:
shodný se startem, v cíli orazte čipem cílovou krabičku (příp. si řekněte o ruční změření času) a odevzdejte průkazku. Kdo neorazí cíl či si neřekne o změření času, nebude ve výsledcích (příp. tam bude jako DISK). Cíl je v mapě označen stejně jako start, tedy trojúhelníkem.
Kontroly:
reflexní pásek + kleště (s kódem) na provázku, na všech kontrolách minimálně dvoje kleště. Na mapě jsou kontroly označeny tradičním kolečkem společně s kódem.
Mapa:
A3, barevná, vytištěná na Pretex (mapníky tedy netřeba), tisk z obou stran, měřítko neznámé, obsah tradičně pofidérní :-)
Popisy:
(pouze) na mapě (s kódy 31 až 54)
Ražení:
razí se klasicky kleštěmi do průkazky + cíl čipem (čip se nemaže ani nekontroluje). Kdo nemá čip, řekne si v cíli o ruční změření času (čipy nakonec půjčovat nebudeme).
Do pole č. 1 narazte kontrolu č. 31, do pole č. 2 kontrolu č. 32, ..., do pole č. 21 kontrolu č. 51. Průkazka má 21 políček (kontrol je ale 24), kontroly s kódy 52, 53 a 54 narazte do polí R1, R2 a R3 (ukázka jak by to mělo vypadat).
Typ závodu:
volné pořadí kontrol
Normální trať:
kdo chce být hodnocen na nezkrácené trati, musí v libovolném pořadí orazit všechny kontroly (kódy 31 až 54)
Zkrácená trať:
trať si lze zkrátit (pak je potřeba orazit minimálně kontroly s kódy 31 až 47). O zkrácení se lze rozhodnout až na trati (mapa je shodná s nezkrácenou tratí).
Terén:
sídliště, městská zástavba, víceméně rovina, převážně asfalt a tráva (boty s hřebama nechte doma)
Časový limit:
do 20,30 hod.
Pozn.:
pokud by měl někdo chuť pomoci se stažením kontrol po závodě, bude více než vítán!

Rozpis

Datum:
18. 12. 2016
O co jde:
nočák na upravené mapě neznámého měřítka a naprosto nevyzpytatelného obsahu (kdo neví do čeho jde, nechť se podívá na stránky předchozích ročníků ... v zásadě je možné všechno ...)
Kategorie:
jedna (A), stejná pro všechny, s možností zkrácení (zkracovači budou hodnoceni až za posledním co si to nezkrátí)
Prostor závodu:
Praha - Háje, Chodov a možná ještě někde v okolí
Vybavení:
nějaké světlo a Sportident čip (čip si bude možné zapůjčit na místě za 20,- (napište, prosím, předem do přihlášky); od neznámých duší a neregistrovaných bude vybírána vratná záloha 200,-)
Ražení:
Sportident (Jak to funguje?), kleště a papírové průkazky
shromaždiště bude uvnitř budovy (včetně WC)
shromaždiště = start = cíl
Doprava:
přijeďte metrem, je to od něj tak 100 m
Start:
hromadný (případně intervalový jak kdo přijde), kolem (od) 17,00 hod.
Prezentace:
těsně před závodem (cca od 16,15 hod.)
Startovné:
50,-
Pokyny:
asi ústně těsně před startem a možná i na webu (moc od nich ale nečekejte)
Přihlášky:
do 13. 12., přes kamarády Borise a Emila: frantisek_pasek uzenac yahoo.com
potřebuji jméno a příjmení, registrační číslo (od neregistrovaných rok narození) a číslo čipu (požadavek na zapůjčení)
Občerstvení:
možná čaj a pokud přinesete nějaké cukroví, tak cukroví :-)
Předchozí ročníky: