Děkuji všem za hojnou účast, trochu mě překvapila, ale jsem za ní rád. Nakonec se Vás předem přihlásilo 171, na místě došlo na pár odhlášek a dohlášek (na trať vyrazilo nakonec 158 závodníků), což si na poslední chvíli vynutilo změnu formátu závodu a sice, že se neběželo tradičně hromadným startem, ale "intervalově". Díky čipům a tomu, že každý startoval tak jak přišel na start, to z pořadatelského hlediska bylo v pohodě. Pro Vás snad taky. A snad se i všichni vrátili živí a zdraví (až na jeden monokl po střetu s loktem). Ve městě bylo rušno a klouzalo to a tak jsem rád, že si někdo neodnesl nějaký horší šrám.
Moc děkuji Mojmírovi za zajištění super shromaždiště, Honzovi, Zuzce, Kubovi a Jitce za prezentaci a pomoc na startu a v cíli, Zuzce za kontrolu průkazek, Markovi za čaj, pomoc na místě a tradiční podporu a všem ochotným sběračům kontrol (Honzovi, Jitce, Kubovi, Michalovi, Ondrovi a Kristině).
Podívejte se na výsledky. Pokud někomu chyběla šestka (ukradená) nebo patnáctka (Byla asi o 3 metry jinde (v mříži na okně) než bylo plánováno a než bylo napsáno v popisech. Dal jsem ji jinam, protože místo kontroly se změnilo v pisoár, ale už jsem Vás na to neupozornil před startem. Omlouvám se.), tak jsme to brali jako že je máte naražené.
Taky se podívejte na mapy: tu se kterou jste běželi a skutečnost. Letos byla v mapě pouze jediná záludnost, kterou jste jistě brzo odhalili (Soustředné pruhy v kruhu byly pouze různým směrem pootočeny, jinak zůstaly tak jak jsou a na "svém" místě. Ani jeden nezůstal otočen k severu.).
Jestli máte chuť se s ostatními podělit o nějaké zážitky ze závodu, záznamy z GPS, fotky apod., napište, rád to zveřejním. Napište i v případě, že Vám něco nesedí ve výsledcích (několik lidí je DISK za neoraženou sběrku (!)) či se vám třeba něco ne/líbilo.
Pokud vše dopadne, tak příští ročník bude opět v již tradičním termínu, tedy poslední neděli před Štedrým dnem (21. 12. 2014), jste vítáni.
Námět na příští ročník ... :-))
Postupy ze závodu: Dana Bahnová - Sports Tracker.
Předstartovní informace: pokyny, startovka kategorie, startovka oddíly.

Večerník Praha
Datum: 22. 12. 2013, neděle
Vo co gou: nočák na upravené mapě neznámého měřítka a nevyzpytatelného obsahu (kdo neví do čeho jde, nechť se podívá na stránky předchozích ročníků ...)
Kategorie: jedna (A), stejná pro všechny s možností zkrácení (zkracovači budou hodnoceni až za posledním co si to nezkrátí)
Prostor závodu: centrum Prahy a okolí
Vybavení: SI čip (kdo má, bude určen k měření času a možná k nějakému mezičasu) a světlostroj (asi ho budete potřebovat jen na svícení do mapy, jelikož ve městě je světla dost)
Shromaždiště: SPŠ stavební, Dušní 17, Praha 1 - zadní vchod z Bílkovy ulice (mapa), k dispozici: školní dvůr s přístřeškem, chodba v suterénu a přízemí školy pro uložení věcí a převlékání, záchody, zákaz vstupu do vyšších pater
shromaždiště = start = cíl
Start: hromadný, kolem 17,15 hod.
Prezentace: těsně před závodem (cca od 16,30 hod.)
Startovné: nejspíš někde mezi 30,- až 50,-
Pokyny: těsně před startem, možná na webu (moc od nich ale nečekejte ;-)
Přihlášky: do 19. 12., přes kamarády Borise a Emila: frantisek_pasek uzenac yahoo.com (potřebuji registrační číslo (rok narození), jméno a kdo má, tak číslo čipu)
Občerstvení: možná čaj a možná cukroví (pokud nějaké donesete :-)
Seznam přihlášených || Předchozí ročníky:  2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012