Přebor škol v orientačním běhu, 14. 5. 2013, Praha - Lhotka


Akce byla významně podpořena grantem MČ Praha 12, dále děkujeme i firmám DC Computers, s.r.o. a Astera glass, s.r.o.

Novinky

20. 5. - konečné výsledky družstev škol a jednotlivců. Do republikového finále postupují v kategorii (D7 + D9 + H7 + H9) Gymnázium Říčany (Středočeský kraj) a Nový PORG (Praha), v kategorii (DS + HS) Gymnázium Joachima Barranda (Středočeský kraj) a Gymnázium Jana Keplera (Praha) a Gymnázium Na Vítězné pláni.
15. 5. - předběžné výsledky družstev škol
14. 5. - předběžné výsledky jednotlivců
- fotky ze závodu (máte-li nějaké další fotky ke zveřejnění, pošlete je emailem anebo pošlete odkaz)
- děkujeme všem závodníkům a jejich obětavému doprovodu za účast. Snad byl závod pro vás zážitkem, počasí přálo, žádná kontrola nebyla špatně umístěna, žádnou nám nikdo neodcizil. Přihlášeno bylo 285 závodníků, odstartovalo jich trochu méně, cílem prošlo 255 závodníků. Na žádné trati nedošlo k problému, který by jakkoliv poškodil závodníky. Pořadatelům nebyl hlášen žádný úraz - doporučujeme však všem účastníkům důkladnou revizi pokožky kvůli četnému výskytu klíšťat v lokalitě. Statečné výkony podali nejen vítězové, ale zejména Ti, kteří orientační běh vyzkoušeli poprvé a na trati bojovali, byť třeba nedonesli do cíle ražení všech kontrol. Někteří si tam pobyli - holt platí jako vždy: Sláva vítězům - čest poraženým! Mrzí nás zdržení při počítání výsledků družstev, ale nějak už jsme mleli z posledního. Také nás mrzí ukradený iphone jednoho účastníka, doufáme, že víc podobně hnusných ztrát nebylo. Po závodě byl u vyhlášení nalezen zapomenutý černý drak, zájemce nechť si domluví převzetí s jarmila.nemeckovazavináčzaket.cz. Nalezené dokladové pouzdro má pro kolegu Nachtigalla V. Dlesková. Připomínky k výsledkům vyvěšeným na webu směřujte na frantisek_pasekzavináčyahoo.com.
13. 5. - zveřejněny startovky (podle kategorií, podle škol) a pokyny
9. 5. - seznam přihlášek (aktuální stav k 9. 5. 2013, 22:00, nejsou zde zapracované změny posílané emailem!). V seznamu nejsou zobrazeny všechny informace z přihlášky (chybí např. datumy narození).
8. 5. - seznam přihlášek (aktuální stav k 8. 5. 2013). Případné odhlášky a změny posílejte emailem na adresu frantisek_pasekzavináčyahoo.com.
3. 5. - OPRAVA: vzhledem k tomu, že mapa bude mít měřítko 1 : 5 000 a ekvidistanci 2 metry došlo ke zkrácení délek tratí. Tratě jsou velmi rychlé, orientačně poměrně jednoduché. Doporučujeme pohyb zejména po cestách, v lese je mnoho ostružinového podrostu. Z mapy je to jasně patrné. DOPORUČUJEME KRYTÍ DOLNÍCH KONČETIN, NE KRAŤASY!
- vzhledem k častým dotazům uvádíme odhadovaný čas vyhlášení a ukončení akce ve 14:00 až 14:30
26. 4. - zveřejněny mapka s vyznačením centra závodu, nejbližších autobusových stanic a míst občerstvení
- v prostoru závodu se nachází tzv. areál pevných kontrol. To je prostor s kontrolami, kde si každý může vyzkoušet co je orientační běh. U obsluhy areálu VOSA lze získat zdarma mapy, pohyb na mapě je dovolen kterýkoliv den před závodem, v den závodu smějí účastníci do prostoru závodu pouze jako startující ve svém startovním čase.
25. 4. - zveřejněny délky tratí
20. 3. - zveřejněn rozpis a spuštěny přihlášky