Měřený trénink – Tiché údolí, 21.4.2021

Výsledky měřeného tréninku – Tiché Údolí 21.4.2021

A
1 Patrik #2 0:55
2 Kačka Cerm. 00:58 (+0:03)
3 Simon #3 01:00 (+0:05)
4 Eliska 01:01 (+0:06)
5 Lukas #3 01:04 (+0:09)
= Vasek #3 01:04 (+0:09)
= Tina 01:04 (+0:09)
8 Kamil #3 01:06 (+0:11)
9 2420033 H.S.H. Sport s.r #5 01:07 (+0:12)
10 H 01:15 (+0:20)
= Anička #3 01:15 (+0:20)
12 Filip 01:16 (+0:21)
13 Klarka 01:18 (+0:23)
14 Daniela 01:20 (+0:25)
15 Nela 01:24 (+0:29)
16 Alma 01:34 (+0:39)
17 Vojta 01:41 (+0:46)
= Kačka Čel. #3 01:41 (+0:46)
19 Petr 01:49 (+0:54)
20 Betka #3 01:51 (+0:56)
21 Berta 01:59 (+1:04)
22 Oskar #3 02:48 (+1:53)
23 Adelka 02:53 (+1:58)
24 Natalka 03:14 (+2:19)
25 Simon a Nela 07:28 (+6:33)
Elias #3 DISK
Elias #4 DISK
Josefka #3 DISK
B
1 Patrik 1:02
2 H 01:06 (+0:04)
3 Simon #2 01:07 (+0:05)
= Eliska 01:07 (+0:05)
= Kačka Cerm. 01:07 (+0:05)
6 Lukas #2 01:09 (+0:07)
= Kamil 01:09 (+0:07)
8 2420033 H.S.H. Sport s.r #4 01:12 (+0:10)
9 Fanda #2 01:20 (+0:18)
10 Klarka #2 01:21 (+0:19)
11 Filip 01:25 (+0:23)
= Vasek #2 01:25 (+0:23)
13 Kačka Čel. #2 01:26 (+0:24)
14 Anička 01:28 (+0:26)
15 Berta 01:29 (+0:27)
16 Alma #2 01:32 (+0:30)
17 2420033 H.S.H. Sport s.r #2 01:33 (+0:31)
18 Petr #2 01:36 (+0:34)
19 Betka 01:44 (+0:42)
20 Elias 01:51 (+0:49)
21 Vojta 02:02 (+1:00)
22 Nela 02:28 (+1:26)
23 Adelka 02:38 (+1:36)
24 Oskar 02:57 (+1:55)
25 Nela 07:55 (+6:53)
Josefka DNF
C
1 Patrik #3 0:39
2 H 00:41 (+0:02)
= Eliska 00:41 (+0:02)
4 Kačka Cerm. 00:45 (+0:06)
5 Simon 00:49 (+0:10)
6 Lukas 00:50 (+0:11)
7 Klarka #3 00:52 (+0:13)
8 2420033 H.S.H. Sport s.r #3 00:55 (+0:16)
= Vasek 00:55 (+0:16)
10 Kamil #2 00:56 (+0:17)
= Daniela 00:56 (+0:17)
12 Filip 00:58 (+0:19)
13 Berta 00:59 (+0:20)
= Anička #2 00:59 (+0:20)
15 Betka 01:02 (+0:23)
= Kačka Čel. 01:02 (+0:23)
17 Alma #3 01:05 (+0:26)
18 Fanda 01:06 (+0:27)
= Nela 01:06 (+0:27)
20 Petr #3 01:10 (+0:31)
21 Vojta 01:33 (+0:54)
22 Josefka #2 02:08 (+1:29)
23 Natalka 02:25 (+1:46)
24 Oskar #2 02:42 (+2:03)
25 Simon a Nela #2 04:04 (+3:25)
Elias #2 DISK
Adelka DISK

Měřený trénink – Tiché údolí, 14.4.2021

Součástí středečního tréninku byla orienťácká hra – sprint 3×3 kontroly.

Výsledky zde:

Trať B
1 Patrik #2 0:46
2 Honza V. 00:52 (+0:06)
3 Alca #2 00:55 (+0:09)
4 Lukas 01:02 (+0:16)
= Kacka #2 01:02 (+0:16)
6 Vašek 01:04 (+0:18)
7 Kamil 01:11 (+0:25)
8 Petr #2 01:13 (+0:27)
9 Anicka 01:14 (+0:28)
= Klarka 01:14 (+0:28)
11 Berta #2 01:18 (+0:32)
12 Flip 01:23 (+0:37)
13 Elias #3 01:26 (+0:40)
14 Kacka #2 01:30 (+0:44)
15 Adam 01:32 (+0:46)
16 Vojta 01:41 (+0:55)
17 Šimon 01:42 (+0:56)
18 Adelka 01:54 (+1:08)
19 Oskar 02:00 (+1:14)
Trať C
1 Patrik #3 0:59
2 Šimon #3 01:17 (+0:18)
= Vašek #4 01:17 (+0:18)
4 Lukas 01:18 (+0:19)
5 Kacka 01:22 (+0:23)
6 Alca #3 01:25 (+0:26)
7 Klarka #3 01:26 (+0:27)
8 Vašek #3 01:29 (+0:30)
9 Kacka #3 01:31 (+0:32)
10 Anicka #3 01:33 (+0:34)
11 Daniela 01:36 (+0:37)
12 Filip 01:41 (+0:42)
13 Berta #3 01:42 (+0:43)
14 Adam #2 02:02 (+1:03)
15 Vojta #3 02:18 (+1:19)
16 Elias 02:29 (+1:30)
17 Petr 02:31 (+1:32)
18 Adelka 02:36 (+1:37)
19 Oskar 03:56 (+2:57)
Trať D
1 Patrik 1:03
2 Lukas 01:15 (+0:12)
3 Kamil #2 01:29 (+0:26)
4 Vašek #2 01:30 (+0:27)
5 Alca 01:31 (+0:28)
6 Klarka #2 01:32 (+0:29)
7 Daniela 01:42 (+0:39)
8 Filip 01:45 (+0:42)
9 Anicka #2 01:48 (+0:45)
10 Adam #3 01:55 (+0:52)
11 Petr #3 02:02 (+0:59)
12 Berta 02:06 (+1:03)
13 Kacka 02:08 (+1:05)
14 Adelka 02:27 (+1:24)
15 Oskar 02:31 (+1:28)
16 Vojta #2 02:36 (+1:33)
17 Elias #4 02:44 (+1:41)
Šimon #2 DISK

Měřený trénink – Třešňovka 7.4.2021

Sláva, konečně se nám podařilo zprovoznit naše krabičky, a mohli jsme tedy začít naše měřené tréninky skutečně měřit 🙂

První letošní měřený trénink proběhl za přísného dodržování epidemiologických opatření 7.dubna ve Třešňovce.

Výsledky zde:

Trať A
1 Filip 8:25
2 Anicka 09:10 (+0:45)
3 Kačka Celikovska 10:25 (+2:00)
4 Betka 10:49 (+2:24)
5 Berta 12:18 (+3:53)
6 Petr #2 12:59 (+4:34)
7 Vojta 13:11 (+4:46)
8 Stela 17:11 (+8:46)
9 Adam #2 17:42 (+9:17)
Josefka #2 ???
Trať B
1 Patrik #2 5:57
2 Lukáš #2 07:02 (+1:05)
3 Filip 07:42 (+1:45)
4 Simon #2 07:46 (+1:49)
= Alča #2 07:46 (+1:49)
6 Klarka 08:37 (+2:40)
7 Kačka Celikovska #2 09:10 (+3:13)
8 Franta #2 09:38 (+3:41)
9 Linda 10:02 (+4:05)
10 Majda 10:12 (+4:15)
11 Betka 11:05 (+5:08)
12 Vojta #2 12:52 (+6:55)
13 Petr 13:25 (+7:28)
14 Berta 13:48 (+7:51)
15 Josefka 14:33 (+8:36)
16 Kamil 15:00 (+9:03)
17 Adam 20:17 (+14:20)
18 Stela 23:36 (+17:39)
Trať E
1 Filip
(asi selhala technika? 😀)
12:21
2 Kačka Cerm 17:25 (+5:04)
3 Patrik 18:23 (+6:02)
4 Linda #2 22:17 (+9:56)
5 Franta 24:44 (+12:23)
6 Eliška 25:12 (+12:51)
7 Alča 29:37 (+17:16)
8 Simon 31:13 (+18:52)
9 Lukáš 31:51 (+19:30)
10 Terka Celikovska 32:05 (+19:44)
11 Kamil #2 33:51 (+21:30)